İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Duyurusu

İHRACATÇI BİRLİKLERİ PERSONEL ALIMI DUYURUSU
1- İhracatçı Birliklerine 6 (Altı) Uzman Yardımcısı, 4 (Dört) idari Memur olmak üzere sınavla toplam 10 (On) personel alınacaktır.
2- Personel alımları için Kamu Personeli Seçme Sınavlarında ilgili Birlikçe istenen puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olmak; ayrıca uzman yardımcılığı için istenen yabancı dil alanında 2016-2017-2018 yıllarında yapılan Yabancı Dil Sınavlarından (YDS) en az 70 ve yukarı puan almış olmak veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından en az 70 puana karşılık gelen ve Yüksek Öğretim Kurulu tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğer olan asgari puanı almış olmak şartları aranmaktadır.
3-Alınacak personel sayıları aşağıda belirtilmiş olup, sınava katılma şartları ve sınava ilişkin ayrıntılı bilgiler İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliklerinin web adresinde yayınlanmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
İHRACATÇI BİRLİKLERİ ALACAKLARI PERSONEL SAYILARI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ
BIRLIK ADI ALİNACAK PERSONEL SAYISI TELEFON/ WEB ADRESI ADRES Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri 3 Uzman Yardımcısı 4 idari Memur 0(342) 211 05 00 www.gaib.org.tr Mücahitler Mah. Şehit Ertuğrul Polat Cad. No:3 Şehitkamil / Gaziantep Batı Akdeniz ihracatçılar Birliği 3 Uzman Yardımcısı 0(242) 311 80 00 www.baib.gov.tr Topçular Mh. Aspendos Bulvarı No:163 M uratpaşa – Antalya